Kontaktpersoner for Helseprogrammet mot PRA

English Czech German Danish French Icelandic Italian Dutch Norwegian Portuguese Swedish

Hvis du har spørsmål vedrørende helseprogrammet mot PRA er du hjertelig velkommen til å kontakte kontaktpersonen:

Aby & Somali

Monica Einarsson
E-mail: monica_einarsson@yahoo.se

Siamese & Related Breeds

Nina Maria Tigerstedt (FI)
Phone: +358 - 50 304 24 22
E-mail: noxx@surok.fi

Hilde Nesvik (NO)
Phone: +47 - 402 26 943 (not before 18.00 / 6 PM)
E-mail: hnesvik@gmail.com

Malin Almqvist (SE)
Phone: +46 - 33 24 20 43
E-mail: misslandala@hotmail.com

Dagny Dickens (SE)
Phone: +46 - 8 38 93 60
E-mail: dagny.dickens@delta.se

Ocicat

Agneta Glennsten
E-mail: agneta.glennsten@telia.com

Registrars

Aby & Somali

Ophtamologic examinations:

Katinka Pålsson
Framnäsbacken 20
SE-171 66 Solna
Sweden
E-mail: katinka_palsson@yahoo.se

PRA gene test results:

Susanne Jönsson
Tjörnevägen 9
SE-231 38 Trelleborg
Sweden
E-mail: susanne@foxglove.se

Siamese & Related Breeds

Hilde Nesvik
E-mail: hnesvik@gmail.com

Ocicat

Per Lindqvist
E-mail: per.lindqvist@gmail.com